Bejelentkezés
Regisztrálás

Értékelés:
(0 szavazat)
Három plusz egy érmet nyertek a magyarok a londoni parataekwondo-világbajnokságon
Értékelés:
Félmillió vesrenyengedéllyel rendelkező sportolónk több mint a fele utánpótláskorú
Értékelés:
A hetedik helyen végzett a magyar női tőrválogatott a Cancúnban rendezett világkupaversenyen, az új idény első állomásán
Értékelés:
Messze a legnépszerűbb volt az idei 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál
Értékelés:
A férfiaknál Zahorán Ádám, míg a nőknél Bontovics Tímea nyerte a németországi Taubertalban rendezett 100 mérföldes ultrafutóversenyt
Értékelés:
Huszonhat országban több mint kétmillióan, közte 300 ezer magyar tanuló sportolt egyszerre legalább 120 percet pénteken, az Európai Diáksport Napján
Értékelés:
Interjú Mozolai Brúnó, korosztályos válogatott jégkorongozóval
Értékelés:
Nem kell megijedni, videoklipet forgattak!
Értékelés:
Egyre jobbak vagyunk teniszben
Értékelés:
Győztes meccset játszott, majd minden előjel nélkül, váratlanul meghalt a 23 éves Tihanyi Tamás
Értékelés:
Dragic bombaformája majdnem kevésnek bizonyult, de végül Szlovénia nyerte az Eb-t
Értékelés:
A magyar női és férfi válogatott is villámgyőzelemmel kezdte meg szereplését szerdán az asztaliteniszezők csapat Európa-bajnokságán, Luxembourgban
Értékelés:
Ez volt Nadal idei második Grand Slam-győzelme
Értékelés:
Több mint tisztes helytállás a szerbek ellen
Értékelés:
A magyar férfi kosárlabda-válogatott bejutott az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjébe, ugyanis keddi, utolsóelőtti csoportmeccsén 80-71-re legyőzte a házigazda román együttest Kolozsváron